Baleary – raj dla turystów | Pasat Charter

Majorka, Ibiza, Minorka – brzmi kusząco? Stworzona z miłości do podróżowania firma Pasat Charter oferuje rejsy na Baleary w najniższych cenach na rynku. To doskonałe miejsce na odpoczynek we dwoje, z przyjaciółmi lub z rodziną, słynące z malowniczych krajobrazów oraz pięknych, błękitnych zatok.

Ponadto, cechą charakterystyczną dla tego regionu są również stare miasta oraz wioski rybackie, które przy okazji pobytu również warto zobaczyć. Archipelag ten, ze względu na piękne widoki, łagodny i ciepły klimat śródziemnomorski, wysokie temperatury, dobrze rozwiniętą infrastrukturę hotelową i wiele kąpielisk, odwiedzany jest każdego roku przez 5 milionów turystów. Fanom nocnego życia z pewnością do gustu przypadną nowoczesne bary, restauracje oraz dyskoteki. Na Baleary – w zależności od oczekiwań – warto wybrać się pomiędzy majem, a lipcem. Miesiące te, ze względu na panującą wówczas pogodę są najlepsze dla morskich podróży. Pasat Charter oferuje dwa warianty tras – wschodnią i zachodnią.

Pierwsza z nich przebiega przez Majorkę, Cabrerę oraz Minorkę, druga zaś rozpoczyna i kończy się również na Majorce, ale przebiega przez Ibizę, Espalmador oraz Formenterę. Agenda dostępnych terminów wraz z cenami znajduje się na http://www.pasat-charter.pl/rejsy/baleary.html. Ponadto, firma oferuje rejsy po Chorwacji, Greckich Cykladach i Wyspach Jońskich, a także po Karaibach. Aby zapewnić większy wybór klientom proponuje również czartery jachtów na Kubę, Seszele, Słowenie, do Włoch oraz na inne akweny na całym świecie. Dodatkowo, prowadzi szkolenia przygotowujące do samodzielnego prowadzenia jachtów.

Pasat Charter

  • Czartery jachtów

Pasat Charter
Żeromskiego 1a
84-120 Władysławowo
tel. +48 795 263 071

Zobacz także:

Usługi przewodnika po Warszawie

Usługi przewodnika po Warszawie

Wycieczka szkolna

Wycieczka szkolna

Toruń przewodnicy

Toruń przewodnicy