Niszczenie dokumentów - Legionowo

Firma utylizująca dokumentacje przedsiębiorstw

Usługa niszczenia dokumentacji firmowej/medycznej/prywatnej i wielu innych, wykonywana jest od razu po przewiezieniu teczek do siedziby. Cały proces niszczenia odbywa się na obszarze zamkniętym, dzięki czemu masz pewność, że informacje znajdujące się na papierze nie zostaną w żaden sposób odtajnione czy przekazane osobie nieuprawionej do ich oglądania. Niszczenie odbywa się na profesjonalnej maszynie niszczącej firmy HSM Powerline FA-400. Dokumenty niszczone są na ścinki o wymiarach nie większych niż 3,9 x 40 mm, co spełnia wymogi niszczenia papieru wg trzeciego stopnia tajności wg normy DIN 32757-1 oraz czwartego stopnia tajności (P-4) wg normy DIN 66399. Niszczenie dokumentów klientów z Legionowa wykonywane jest przez zespół wyspecjalizowanych pracowników, którzy dbają o najwyższą jakość usług.

Profesjonalne, tanie i szybkie niszczenie dokumentów dla mieszkańców Legionowa spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Utylizacja akt i danych w dokumentach

W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem klient ma zapewnione: odbiór materiałów do niszczenia, niszczenie w profesjonalnej niszczarce, belowanie oraz zagospodarowanie ścinek, dokumentację usługi w postaci protokołu odbioru i certyfikatu zniszczenia dokumentów, na prośbę klienta można wstawić zamykane pojemniki na dokumenty oraz istnieje możliwość obecności klienta podczas procesu niszczenia. Wszelkie osoby zainteresowane usługą serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zamieszczonymi na stronie internetowej ekon.org.pl.


Stowarzyszenie Niepełnosprawni dla Środowiska EKON
Mortkowicza 5
02-823 Warszawa
tel. 509-562-176

Zobacz także:

Lekcja języka angielskiego w Perfekt

Lekcja języka angielskiego w Perfekt

Firma, gdzie jakość i doświadczenie idą w parze

Firma, gdzie jakość i doświadczenie idą w parze

ArtSzafy Poznań – meble na wymiar

ArtSzafy Poznań – meble na wymiar

Interesuje cię spawanie? Sprawdź w Białymstoku!

Interesuje cię spawanie? Sprawdź w Białymstoku!

Integracja firmowa w Warszawie

Integracja firmowa w Warszawie