Przewozy autobusowe Wrocław

Organizujesz wycieczkę szkolną dla swoich podopiecznych? A może to na Ciebie spadł obowiązek zaplanowania wyjazdu firmowe w ramach konferencji, szkolenia, spotkania integracyjnego czy wyjazdu pracowniczego? Jeżeli miejscem startowym jest Wrocław bądź jedno z okolicznych miejscowości, możesz skorzystać z oferty WROCEK – TRAVEL. Firma ta zapewnia nie tylko komfortową, ale i bezpieczną jazdę. Obie te kwestie są dla pasażerów bardzo ważne.

Flota samochodowa WROCEK - TRAVEL

Wygodę podczas podróżowania zapewnia pasażerom flota pojazdów, w której posiadaniu jest firma WROCEK – TRAVEL. Autobusy oraz autokary są przed każdym wyjazdem w trasę sprawdzane pod kątem technicznym. Ekipa firmy przewozowej składa się z kierowców posiadających odpowiednie kwalifikacje uprawniające ich do pełnienia swojego zawodu. Nie bez znaczenia jest również doświadczenie w przewożeniu osób nie tylko na terenie kraju, ale również poza jego granicami.

Usługi wrocławskiej firmy

Oferta WROCEK – TRAVEL obejmuje m.in.:

  • przewozy pracownicze,
  • wyjazdy integracyjne,
  • wycieczki firmowe,
  • przewozy na konferencje i szkolenia,
  • szkolne wycieczki,
  • wyjazdy na zielone szkoły,
  • pielgrzymki.

Z oferty tej firmy chętnie korzystają szkoły, firmy, parafie, a także klienci indywidualni. Cena za dane zlecenia ustalana jest indywidualnie. W przypadku tras powyżej 10 godzin należy wziąć pod uwagę doliczenie pracy drugiego kierowcy – zmiennika. Jeżeli interesują Cię przewozy autobusowe we Wrocławiu zajrzyj na stronę firmy WROCEK – TRAVEL. Znajdziesz tam formularz rezerwacji, który może również służyć do wysłania prośby o wycenę usługi.


WROCEK - TRAVEL
PETRAŻYCKIEGO 65B
52-434 WROCŁAW
tel. +48662913972

Zobacz także:

Taxi wany za grosze z Hallo Taxi!

Taxi wany za grosze z Hallo Taxi!

Zalety wynajmowania samochodu w nowym miejscu

Zalety wynajmowania samochodu w nowym miejscu

Bezpieczny i profesjonalny transport maszyn

Bezpieczny i profesjonalny transport maszyn

Najwygodniejszy transport do Anglii

Najwygodniejszy transport do Anglii