Toruń przewodnicy

Biuro Przewodników zwiedzajtorun.pl oferuje klientom kilkugodzinne, całodniowe, kilkudniowe oraz weekendowe wycieczki po Toruniu. Wszystkie z nich dostosowywane są do oczekiwań zwiedzających i w zależności od wyboru wariantu obejmują nie tylko zwiedzanie, ale również posiłki, noclegi oraz wejścia do muzeów i atrakcje. Oferta biura skierowana jest do turystów indywidualnych, szkół i grup turystycznych oraz do firm.

Uczestnikami wycieczki mogą być nie tylko Polacy, ale również obcokrajowcy, ponieważ przewodnicy oprowadzają w kilku językach –

  • angielskim,
  • niemieckim,
  • francuskim,
  • hiszpańskim
  • oraz rosyjskim.

Firma proponuje również nietypowe usługi, tj. wycieczki poza Toruń oraz organizację imprez integracyjnych. Pozostając jednak przy jej standardowej ofercie, biuro poprzez swoich wykwalifikowany zespół umożliwia poznanie historii, kultury oraz ciekawostek związanych z nauką i życiem codziennym mieszkańców tego wyjątkowego miasta. Aby w pełni poznać Toruń, przewodnicy zabiorą każdego zainteresowanego na niezwykłą, pełną wrażeń wycieczkę. W trakcie jej trwania punktem obowiązkowym z pewnością okaże się kompleks wpisany na listę UNESCO, obejmujący Stare Miasto, Nowe Miasto oraz ruiny zamku krzyżackiego. Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć więcej, przygotowano trasę obejmującą panoramę widokową, ruiny Zamku Dybowskiego, Barbarkę oraz XIX – wieczną pruską twierdzę Toruń. To jednak nie wszystkie zabytki, którymi może poszczycić się Toruń. W mieście tym widnieje wiele budowli charakteryzujących renesans, gotyk, barok i oczywiście współczesność. Gdanisko, Kościół św. Jakuba, Dwór Artusa, Łuk Cezara, Spichlerze – to tylko ich niewielka część. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa znajdują się przykładowe trasy oferowane przez biuro. Tam również umieszczony został aktualny cennik z wyszczególnionym programem.


Karol Rzemykowski
Bażyńskich 8/33
87-100  Toruń
tel. 0048-698149019

Zobacz także:

Usługi przewodnika po Warszawie

Usługi przewodnika po Warszawie

Wycieczka szkolna

Wycieczka szkolna

Baleary – raj dla turystów | Pasat Charter

Baleary – raj dla turystów | Pasat Charter