Warszawa psychiatra

Pacjentów dotykają różne problemy. Zmieniają się one wraz z rozwojem naszego świata. Psycholog, psychoterapeuta czy psychiatra musi być zawsze gotowy nieść odpowiednią pomoc, umieć wczuwać się w sytuację swojego pacjenta i wspierać go w jego drodze do lepszego życia. Tak, lepszego życia, gdyż wizyta w gabinecie psychologicznym to sposób na odzyskanie równowagi, powrót do dawnego życia, a nawet uczynienie go znacznie lepszym. Wielu pacjentów zanim przekroczy próg INZPiRO czy innego ośrodka, waha się. Ich głowy zaczynają zaprzątywać różne myśli, w głównej mierze związane z poczuciem wstydu. W tym momencie warto podkreślić, że wizyta u psychiatry czy psychologa absolutnie nie powinna budzić zgorszenia. Zwłaszcza w obecnych czasach, gdy prowadzimy szybki tryb życia, mamy wiele obowiązków, a czasu na odpoczynek zdecydowanie brakuje. Kiedy nadchodzi kryzys, siły zostają całkowicie wyczerpane, nikt nie powinien czuć się z tego tytuły gorszym od innym. W takich momentach należy postawić sprawę jasno – potrzebuję pomocy i nie boję się o nią poprosić! Tylko takie postępowanie pomoże na nowo odzyskać radość życia.

W INZPiRO w Warszawie działają świetni psychiatrzy, psychologowie i psychoterapeuci. W ośrodku pracuje wielu specjalistów. Dzięki temu możesz umówić się na wizytę bez długiego terminu oczekiwania. Nie ukrywajmy, że w przypadku lęków, depresji itp. dobrze jest działać szybko.

Kiedy zgłosić się do INZPiRO?

INZPiRO zajmuje się takimi problemami jak:

 • zaburzenia osobowości,
 • zaburzenia psychiczne wieku podeszłego,
 • nerwice,
 • fobie społeczne,
 • zaburzenia lękowe,
 • depresja,
 • bezsenność, zaburzenia snu,
 • alkoholizm,
 • zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia),
 • problemy i dysfunkcje seksuologiczne.

W ofercie instytutu znajdziesz psychoterapię grupową, rodzinną, par, indywidualną dla dorosłych i młodzieży, konsultację psychiatryczną dorosłych i młodzieży, konsultację psychologa – seksuologa, psychoterapeuty oraz warsztaty i treningi psychologiczne. Jesteś mieszkańcem Warszawy i poszukujesz psychiatry z tego miasta? Zapoznaj się z ofertą INZPiRO na stronie http://psychoterapeuci.pl.

Psycholog i psychiatria

 • Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości (INZPiRO) - poradnia. Posiadają specjalistów psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów.

INZPiRO
Sienna 72
00-833  Warszawa
tel. 601944242

Zobacz także:

Na czym polega psychoterapia?

Na czym polega psychoterapia?

Psycholog w Poznaniu - cennik

Psycholog w Poznaniu - cennik

Profesjonalna technika dentystyczna

Profesjonalna technika dentystyczna

Licówki Poznań

Licówki Poznań

https://www.optykrozmus.pl/rodzaje-soczewek-kontaktowych/nowe-szalone-kolory/soczewki-kolorowe-colourvue-mirror-oczy-jak-riddick_.asp

https://www.optykrozmus.pl/rodzaje-soczewek-kontaktowych/nowe-szalone-kolory/soczewki-kolorowe-colourvue-mirror-oczy-jak-riddick_.asp