Wycieczka szkolna

Wycieczkownia to profesjonalne biuro podróży, które już od wielu lat organizuje niezawodne wycieczki do Francji i Anglii. Podejmując współpracę z tym biurem podróży możesz być pewien, że wycieczka szkolna lub firmowa będzie niezapomnianym przeżyciem dla jej uczestników! Profesjonaliści organizujący podróże w biurze Wycieczkowania stawiają na ich jakość. Oznacza to, że każda wycieczka organizowana jest ze szczególną starannością i dokładnością, tak by sprostać oczekiwaniom wszystkich jej uczestników. I tak na przykład doskonale zdają oni sobie sprawę, że zwiedzanie pięknego dla dorosłych Luwru, nie będzie tak samo atrakcyjne dla dzieci, którym z pewnością najbardziej spodoba się zabawa na świeżym powietrzu, czyli dzień spędzony w Disneylandzie. Biorąc to pod uwagę, biuro podróży Wycieczkownia przygotowuje plan podróży, który będzie adekwatny do wieku uczestników wycieczki i sprawi, że nie będą się oni nudzili ani przez chwilę!

            Wycieczkownia to naprawdę doświadczone i godne polecenia biuro podróży, które od lat organizuje wycieczki szkolne, które zachwycają ich uczestników, dlatego jeżeli jeszcze nie wiesz, komu powierzysz organizację wycieczki w Twojej szkole, to zachęcamy gorąco do skorzystania z oferty przygotowanej przez Wycieczkownię. Na pewno nie pożałujesz!  W ofercie firmy znajdują się między innymi wyjazdy do:

  • Paryża,
  • Londynu,
  • Brukseli.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej – poznać ceny i szczegółowe plany każdej z wycieczek, to zachęcamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej lub kontaktu telefonicznego z jednym z przedstawicieli firmy.


Biuro Podróży Wycieczkownia
Bażyńskich 8/33
87-100 Toruń
tel. 698149019

Zobacz także:

Usługi przewodnika po Warszawie

Usługi przewodnika po Warszawie

Toruń przewodnicy

Toruń przewodnicy

Baleary – raj dla turystów | Pasat Charter

Baleary – raj dla turystów | Pasat Charter